Компанія ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» взяла участь в Odesa Offshore Conference 2019. Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та зарубіжних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.

 

EXPRO Consulting пропонує скористатися можливістю спілкування з провідними компаніями України та світу, збирає міжнародні та українські нафтогазовидобувні компанії, постачальників обладнання та технологій, підрядників EPCI, компаній з управління активами, підрядників з буріння та обслуговування, українських та міжнародних газових трейдерів, фінансових та юридичних компаній, постачальників нових технологій виробництва та геологорозвідувальних робіт. Саме з розвитком розробок на шельфі Чорного моря та впровадження сучасних технологій розвідки та видобутку вуглеводнів на суші пов’язують перспективи збільшення видобутку нафти та газу в Україні та посилення енергетичної безпеки та розвитку економіки країни.

На конференцію запрошені міжнародні та вітчизняні видобувні та сервісні компанії, постачальники обладнання та витратних матеріалів, інжинірингові та консалтингові компанії, фінансові та інвестиційні пули, міжнародні банки, представники державних органів влади, іноземних посольств та організацій.

Україна має всі шанси поновити роботу перспективного нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти та газу розташовані як на суші, так і на морі.