Компанія ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» більше 15 років успішно займається зовнішньоекономічною діяльністю, спрямованою на постачання продукції нафтогазового призначення в Україну.

Сьогодні ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» є офіційним ексклюзивним представником іноземних заводів-виробників на території України:

  • JFE Steel Corporation (Metal One Corporation) (JFE, Японія) — виробник нафтогазопромислових труб.
  • Shanghai Hilong Drill Pipe Co., Ltd. (Hilong, Китай) — займається виробництвом бурильних труб, обважнених бурильних труб та ведучих бурильних труб.
  • Jiangsu Petroleum Machinery Co., Ltd (JSPM, Китай) — виробництво, обробка механічного обладнання та комплектуючих, нафтового бурового та експлуатаційного обладнання.

Окрім продукції, що поставляється безпосередньо на замовлення згідно з технічними вимогами клієнта із заводу-виробника, у нас є оперативний склад, на якому кількість та асортимент наявної продукції постійно оновлюється.

Обладнання постачається відповідно до стандартів API, ГОСТ. В березні 2021 року наша компанія ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» успішно пройшла сертифікацію та отримала сертифікати відповідності:

  • ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги»
  • ISO 14001:2015 «Система екологічного керування. Вимога та рекомендації до використання»
  • ISO 45001:2018 «Система екологічного керування. Вимога та рекомендації до використання»

ISO (International Organization for Standardization) — Міжнародна організація стандартизації) – найавторитетніший стандарт якості, мета якого полягає в тому, щоб створити набір вимог, дотримання яких допоможе гарантувати високу якість роботи та надійність конкретного підприємства як постачальника та партнера.

Для наших клієнтів – це впевненість та гарантія якості товарів та високого рівня надійності нашої
компанії.