Нафтогазопромислові труби (OCTG) вперше були вироблені та відвантажені із заводу Чита компанії Kawasaki Steel у 1971 р. З того часу компанія Kawasaki, а нині JFE, відіграє ключову роль у постачанні високоякісних нафтогазопромислових труб у всьому світі.

Зокрема, нафтопромислові труби з мартенситної нержавіючої сталі 13Cr є одним із основних продуктів компанії JFE і становлять 40% від загальних поставок труб OCTG з нержавіючої сталі японськими виробниками, які у свою чергу є більш ніж 80% частки світового ринку.

Пізніше було розроблено покращений матеріал серії 13Cr (HP13Cr), який має більш високий показник опору корозії в середовищі з високим вмістом CO 2 і слабокислого середовища.

Ці два типи нафтогазопромислових труб з 13Cr стали здобули широке визнання і використовуються як світовими нафтовими гігантами, і великими нафтовидобувними компаніями, і незалежними державними операторами.

Потім завод розробив новий продукт серії JFE корозійностійких матеріалів під назвою UHP TM 15Cr. Продукт відповідає більш складним вимогам виробництва в умовах високого тиску та високої температури.

FOX (TM) і JFEBEAR (TM)

У 1985 р. JFE Steel спільно з Hunting Oilfield UK розробили своє перше з’єднання класу преміум – FOX TM . Завдяки своїй унікальній концепції «зміни кроку» з’єднання FOX TM.

В даний час нафтогазовидобувні компанії здійснюють буріння свердловин на все більшу глибину і з дедалі більшим відхиленням у пластах з підвищеним тиском.

Для того, щоб подолати ці складні умови, компанія JFL Steel розробила в 1999 р. з’єднання JFEBEAR TM класу «преміум» нового покоління, призначене для того, щоб витримати суворі умови сучасних свердловин.