23-24 травня 2019 р. ТОВ “НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА” взяла участь у міжнародній конференції у Львові з видобутку нафти та газу Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019). Її організатором стала консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній. Традиційно конференція об’єднала фахівців компаній із країн Карпатського регіону: України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та Австрії, а також інших країн. Розвиток нафтогазової галузі та впровадження нових технологій видобутку, інтенсифікації та ремонту/відновлення свердловин.

Щороку зростають вимоги щодо роботи на конкурентному ринку природного газу України. Важливі події – перехід на добове балансування та застосування прийнятих у Європі одиниць виміру – наближають інтеграцію українського ринку газу до європейського.

Сarpathian Oil & Gas Conference порушує актуальні для галузі питання: отримання ліцензій, геологічне вивчення, буріння та роботи на свердловинах: ГРП, Колтюбінгові, снабінг, відновлення свердловин. Для обговорення та презентації сучасних технологій перед видобувними компаніями Львів відвідали технологічні українські та зарубіжні бурові та сервісні компанії.