Компанія ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» 10 березня 2021 року отримала сертифікати ДСТУ ISO.

Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги»

ISO 9001 входить до серії стандартів ISO 9000 – це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій та підприємств.

Висока якість послуг та продукції підтверджена не лише багаторічним досвідом роботи в нафтогазовій сфері, а й міжнародними сертифікатами рівня ISO!

10 березня 2021 року компанія отримала сертифікат ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» що свідчить про надання нашим клієнтам послуг, сервісного та технічного обслуговування відповідно до найвищих європейських норм та гарантій. Також підтвердили відповідність своєї системи управління якістю високим вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Отримання сертифіката, що засвідчує якість продукції, товарів та послуг сервісного та технічного обслуговування відповідно до найвищих європейських норм та стандартів. Фахівці підтвердили свою високу кваліфікацію відповідно до вимог ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги щодо торгівлі нафтогазовим обладнанням.

Сертифікат ДСТУ ISO 14001:2015 «Система екологічного керування. Вимога та рекомендації до використання»

Головною метою якого є мінімізація шкідливого впливу виробничої діяльності підприємства на довкілля. Розробка системи екологічного менеджменту – важливий етап розвитку будь-якого підприємства, а отримання сертифікату ISO 14001 – підтвердження відповідності вимогам стандарту на міжнародному рівні.

Вимоги щодо зниження негативного впливу на довкілля застосовується до будь-якої організації, незалежно від її організаційної форми, розміру, форми власності, масштабу виробництва та галузевих функціонального виду діяльності.

Сертифікат ISO 45001:2018 «Система менеджменту промислової безпеки та охорони праці»

Стандарт ISO 45001 – це найсучасніші світові вимоги до охорони здоров’я та безпеки праці, які були зібрані з передового досвіду Міжнародної Організації Праці та всіх норм і стандартів, що існували до цього.