З 6 по 8 листопада у Києві на базі Міжнародного виставкового центру відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «НафтаГазЕкспо-2018», яка проходила у рамках ХVI Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», організатором якого виступило Міністерство енергетики та вугільної промисловості України .

 
Компанія ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» представляла на своєму стенді продукцію компаній SHANGHAI HILONG DRILL PIPE CO., LTD., JFE STEEL CO.


На стенді були представлені зразки гирлового обладнання від заводу SHENKAI, трубної продукції та різьбових з’єднань виробника JFE, приклади внутрішнього покриття для бурильних та насосно-компресорних труб компанії HILONG.

Також учасниками виставки стали самі представники заводів, які безпосередньо змогли проконсультувати та розповісти про свою продукцію, новітні матеріали, потужності та інші науково-технологічні досягнення.

Міжнародна виставка «НафтаГазЕкспо-2018» зібрала на своєму майданчику велику кількість компаній-учасників, які представляли обладнання та технології з усього світу, у тому числі з Китаю, Японії, США, Італії, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Канади, Нідерландів та України.